close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים

לגעת בשמיים: דלתות כניסה מרשימות שקשה לעמוד בפניהן

כבר מחזית הרחוב דלת כניסה מרשימה תגרום להרגשה של WOW, והיא ללא ספק תשדרג את עיצוב הבית מבחוץ ומבפנים. דלת כניסה היא האלמנט העיצובי הראשון שפוגשים בכניסה לבית, ועובדה זו הביאה את חברת 'אפרטו' לפיתוח דלתות מרשימות וייחודיות.
צילום: מרוה הרוש

הדפס
תגיות: בניין ודיורמדריך דלתות

דלת כניסה גדולה ומרשימה, שאי אפשר להתעלם ממנה, תעלה את הרושם הראשוני שלנו עוד בכניסתנו לבית. החוכמה היא להתאים באופן אישי את הגודל, החומרים, הלוק והצבע לחזית הבית. באפרטו, הדלתות מותאמות ברמה האישית לכל לקוח מכיוון שייצור הדלתות הינו במפעל החברה בראשון לציון - אפרטו מגשימים חלומות ללקוחות והכל תוצרת ישראל כחול לבן. ההתאמה כוללת כל מידת רוחב או גובה שהלקוח מעדיף, ומבחינת החומרים, בסיס הדלת המיוצרת באפרטו נועדה לשילוב עם כל חומר אחר זה יכול להיות גרניט פורצלן, זכוכית, לוחות פרקט, בטון, טיח, צפחה אלומיניום, רפרפות או כל חומר אחר שרוצים, האפשרות הבלתי מוגבלת של שילוב חומרים מאפשר התאמה מדויקת למראה החזית החיצונית, לעומת זאת, צדה הפנימי של הדלת משתלב עם עיצוב הפנים. במסגרת ניסיונם הרב, פיתחו בחברה דלת בעובי של 8 ס"מ הניתנת לשילוב עם כל חומר העולה על הדעת.


אדריכלות: דורית סלע
אדריכלות: דורית סלעבחברת אפרטו שמים דגש על עיצוב הדלתות, דבר שבא לצד היכולות הטכנולוגיות שקיימות בחברה שמאפשרות להם לייצר דלתות בטיחותיות ומבודדות את חלל הבית טרמית ואקוסטית. במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר הן מבחינת מראה והן מבחינת תפעול, בטחון ואחזקה, בחברת אפרטו בחרו להתקשר עם חברת 'איזאו' חברת איטלקית שיחד אתה פותחו מנעולים מתוחכמים. בפיתוח אמצעי הביטחון והמיגון נלקח בחשבון כל פרט במבנה הדלת המותאמת לכל אפשרויות הנעילה ומיגון, מנעילה רגילה ועד דלת חשמלית שמתקשרת למערכת בית חכם. בשל עיסוקם בדלתות, אפרטו לא הזניחו את ייחודם של דלתות הפנים המיוצרות על ידם בקו אפס שניתן להעלים את קיומם על ידי התאמתם המושלמת לקיר בו הן קבועות.


אדריכלות: מרק טופילסקי

בחברת אפרטו אוהבים מאוד את מה שהם עושים, התוצאות שהן מגיעים והשפעת דלתות הכניסה על חזית הבית כולה, לכן, לאור ניסיונם הרב, הם ממליצים לכולם לתכנן את דלת הכניסה ממש בשלבים הראשונים של תכנון הבית, כי לא אחת קרה, שהחזית כולה שונתה בהתאם לדלת הכניסה המיוחדת שנבחרה.


אדריכלות: דן והילה ישראלביץ
לגבי התחזית לשנת 2017 יודעים באפרטו לבשר לנו שהדגש יהיה על סגנון מודרני מינימליסיטי עם הרבה חומרים טבעיים או חומרים מלאכותיים המדמים חומרים טבעיים וחוסכים טיפולי אחזקה תקופתיים. כמו אלומיניום מחקה עץ, פורניר מצפחה, גוונים רבים במראה אבנים טבעיות, אבן מחקה חלודה וחומרים טבעיים כמו אלומיניום צבוע וסוגי עץ שונים עמידים בכל תנאי מזג אוויר. לסיום אמר. ירון חבושה מחברת אפרטו "אין דבר יותר משמח מאשר לראות בית בבנייה שהדלת המשולבת בו הופכת אותו ליצירה, זה מה שנותן את הכוח לפתח, לשפר, ולהגשים חלומות לאדריכלים ולקוחות פרטיים".


אדריכלות: דן והילה ישראלביץאדריכלות: עודד לביא

אדריכלות: עודד לביא
אדריכלות: יולי וולמןאדריכלות: רמי כנף
לובי בניין מגורים


אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות