close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
22.08.2017
 
חדשות אחרונותמומלצים ב'בחדרי'
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

כך זכה המתנדב ב-350 אלף ש"ח

בין שלל המקומות בהם אפשר לשאוף עידוד ולקוות לעתיד טוב יותר נמצא משרד עורכי דין טיפוסי בבני ברק • הצטרפנו ליום שגרתי במשרד שמפיח תקווה ומוכיח שלעולם אסור לוותר.

6
הדפס
תמונת אילוסטרציה
תמונת אילוסטרציה

במגדל גבוה במרכז העסקים של בני ברק נמצא משרד עורכי דין שנראה שגרתי למדי. ניירת מכסה את מרבית השולחן, הטלפון מצלצל ללא הפוגה, לקוחות רבים נכנסים ויוצאים. בין לבין אנחנו תופסים את עורך הדין נתנאל רוט העוסק בתחום הנזיקין, מקרקעין והוצאה לפועל. ומנצח על המקהלה הזו לשיחה קצרה בכדי לנסות להבין איך נראה סדר היום העמוס שלו.

"אתה תופס אותי בדרך לדיון בבית המשפט בנוגע לעוד תיק שבדרך להסגר לטובת הלקוח. מדובר בתיק סבוך מול אחת מחברות הביטוח הגדולות . אך כפי שאתם מבינים אני מנוע מלפרט בעניין עד אשר תינתן החלטה סופית בעניינו של הלקוח". לאחר בקשות והפצרות מצדנו הוא מסכים לחשוף אותנו במעט לנושאים בהם הוא מטפל. "מכל תיק אני לומד מוסר השכל ולוקח תובנות לחיים. לפני כשבועיים סגרנו בהצלחה תיק של מתנדב באחד מארגוני החירום וההצלה הידועים שנפגע בדרכו למקרה של הצלת חיים. הוא הגיע אלי כשהוא עדיין מגובס ברגלו ועם חבלות חמורות נוספות בגופו. לדבריו, הוא פנה לחברת הביטוח בבקשה לקבל פיצויים והובטחו לו 80,000 ₪ תוך נתינת הרגשה שהם עושים עבורו מעל ומעבר. לאחר פגישת עבודה ראשונית שערכנו הבנתי שמדובר פה בתיק לא מנוצל ובניסיון של חברת הביטוח להתחמק מתשלום גבוה פי כמה שמגיע לו כחוק. לאחר 16 חודשים בלבד מהתאונה זוכה חשבונו של המתנדב ב- 350,000 ₪ מכאן למדתי ששלוחי מצווה אינם ניזוקים ושהם זוכים לליווי מיוחד מלמעלה."

"מקרה נוסף ומטלטל לא פחות הוא סיפורו של דוד (שם בדוי) כבן שנתיים שנפל בעת שהותו בגן ולצערי הוא פתח את ראשו. הוריו הובהלו בדחיפות לגן בכדי להעבירו לטיפול רפואי. לאחר מספר ימים שוב הוא החליק ונפגע באותו המקום בדיוק, מה שגרם לו לצלקת רצינית במצחו. הוריו שכלל לא היו מודעים לזכויותיהם פנו אלי דרך מכרים משותפים וביקשו לקבל סכום ולו הפעוט ביותר על מנת להרגיע את מצפונם, השבוע לאחר חודשים ספורים הם קיבלו המחאה על סך 82,000 ₪. גם ממקרה זה למדתי שלעולם אסור להרים ידיים ולוותר. חובה למצות את כל הזכיות המגיעות לכם כחוק".
אולי יעניין אתכם גם:

עו"ד רוט ישמח לעמוד לרשותכם/ לענות לשאלותיכם:


למעבר לפורום המשפטי של בחדרי חרדים לחץ כאן>>

אולי יעניין אותך גם

פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
*שכחתם: "מדור פרסומי". תודה. (ל”ת)
השכחתם? 12:28 15/06/2017
1
 
אסור לפנות לערכאותך (ל”ת)
עצניק גאה 12:50 04/07/2017
2
 
וכידוע רואים בעוד כתבה פירסומית שעורכי הדין הם רמאים ברשות החוק.אין שום דבר אחר,אפילו תהרוג-אבל רק ברשות החוק.כאחרוני העבריינים. (ל”ת)
נתי 18:32 16/07/2017
3
 
חבות גנבים  
אלי 12:24 21/08/2017
4
 
כמה שילם העו״ד על הפירסומת.?! זה לא נקרא זכיה אלא תביעה..! (ל”ת)
מתנדב הצלה 05:57 22/08/2017
5
 
ימח שמך עצניק (ל”ת)
יהודי אמיתי 05:58 22/08/2017
6