close
הפוך לדף הבית גמ"ח קופונים
17.03.2018
 
לרשימת המאורסים המלאה >>
יעקב רבלין - דין וחשבון
אבי בלום - בית ספר לפוליטיקה
לכל המבזקים
חדשות אחרונות חדשות אחרונות

עלילת דם במצעד של נטורי קרתא בלונדון

במצעד המוסלמי בלונדון, בו השתתפו אנשי נטורי קרתא, האשימו את ה'ציונים' בשריפת מגדל הדירות גרנפל, בו נספו מוסלמים רבים

19
הדפס

דוברי הצעדה בה השתתפו נטורי קרתא בלבוש חרדי, האשימו את ישראל בשריפת מלון הדירות בלונדון.

מארגני המצעד השנתי של "אל-קודס" במרכז לונדון עוררו זעם בקרב ארגונים יהודיים בבריטניה, לאחר שמארגני הצעדה ניסו להפיל את הטרגדיה הגדולה במגדל גרנפל על "הציונים".

במוצאי שבת האחרון מגדל רב קומות עלה באש בלונדון, כתוצאה מכך נשרפו למוות קרוב ל100 דיירים ועוד עשרות נפצעו, רוב הדיירים הם מוסלמים מה שהביא את המוסלמים בצעדה להעליל על "הציונים" כמי שגרמו לשריפה.

כך גם בצעדת 'אל קודס' שנערכת מדי שנה בלונדון על ידי ארגון איסלאמי, נראו מאות דגלי חזבאללה, יחד עם שלטים בהם נכתב "דאעש וציונים הם אותו הדבר".
ועדת זכויות האדם האיסלאמית (IHRC), המקיימת קשרים הדוקים עם המשטר האיראני, אמרה כי דגלי הארגונים האסורים בבריטניה לטרור לא הותרו במצעד "אל-קודס" (יום ירושלים) השנתי. עם זאת, הארגון מסר כי "ניתן להביא דגל חיזבאללה כדי לתמוך בזרוע הפוליטית של חיזבאללה". זאת משום שהזרוע הפוליטית של חיזבאללה אינה ארגון אסור.

כ-1,000 איש הצטרפו למצעד האנטי-ישראלי, עם מספר רב של גברים, נשים וילדים שהניפו בגלוי את דגל ארגון הטרור החזבאללה, לעיני עשרות שוטרים שאבטחו את הצעדה.

אדם עם מגאפון שצעד בהפגנה קרא "ההפגנה הזאת קוראת לצדק עבור גרנפל, חלק מהתומכים הגדולים ביותר של המפלגה השמרנית (המפלגה של תרזה מיי ראש הממשלה המכהנת) הם ציונים", והוסיף וצעק "הם אחראים לרצח העם בגרנפל".

אשה ששאלה את השוטרים מדוע הם מאשרים למנהיגי הצעדה להביע דעה כזו בגלוי, ענו השוטרים "זו רק דעה". כשההפגנה יצאה מנקודת המוצא שלה מחוץ לבניין ה- BBC התומכים החזיקו שלטים בהם נכתב "הציונות היא גזענות" ו"כולנו חיזבאללה", הצועדים שרו שירים שכללו את השיר "מן הנהר אל הים - פלסטין תהיה חופשית".

למרבה הבושה כמה יהודים מקהילת נטורי קרתא הקיצונית, צעדו בחזית המצעד והמארגנים המוסלמים טענו שהם יהודים "אמיתיים".

המפגינים שצעדו נגד ישראל נתקלו במאות מפגינים פרו-ישראלים שהחזיקו דגלי ישראל ענקיים וצעקו קריאות בעד ישראל, את הצעדה בעד ישראל ארגנה "הפדרציה היהודית".

אולי יעניין אותך גם
פתח את כל התגובות   הוסף תגובה
תגובות    
נראה חיקוי מארץ נהדרת (ל”ת)
 22:53 19/06/2017
1
 
     כשזוכים נטהרים. וכשנטהרים, זוכים ליטהר מקליפת המרגלים. טומאתן וזוהמתן, שבכל דור ודור. (ל”ת)
 23:33 19/06/2017
 
     לומדים "אם הבנים שמחה" הגה"ק הרב ישכר שלמה טייכטל זצוקללה"ה הי"ד זי"ע. ומטהרים הנפש. (ל”ת)
 10:23 20/06/2017
 
     ראשית צמיחת גאולתינו. הגן עליה באברת חסדך, ופוש עליה סכת שלומך. ושלך אורך ואמיתך לחכמיה ראשיה שריה ויועציה. ותקנם בעצה טובה מלפניך. ויחד לבבינו לאהבה  (ל”ת)
אבינו שבשמיים צור ישראל וגואלו, ברך את מדינת ישראל 00:11 20/06/2017
 
     הטומטמים המלוכלכים הסיקריקי הוא לא חיקוי לתלמידי נאסרללה, מחבלי הסיקריק יותר גרועים וטפשים מכל אחיהם מחבלי החיזבללה (ל”ת)
 11:06 20/06/2017
 
עוכרי ישראל!  (ל”ת)
 22:53 19/06/2017
2
 
שוטים ימ"ש (ל”ת)
 22:58 19/06/2017
3
 
הפלג ושות' עברו את הגבול (ל”ת)
הפלג ושות' עברו את הגבול 23:28 19/06/2017
4
 
מיותר יש מספיק אטרקציות בלונדון  (ל”ת)
שירי 01:44 20/06/2017
5
 
ארבעת היסודות ימשיכו להעצים מכותיהם על אלה ועל אלה  
בן נעים זמירות ישראל.  02:00 20/06/2017

יתעצם הסכסוך בין כל אויבי ישראל וירדפו זה את זה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
6
 
הם הערב רב  
מאמא רחל 04:32 20/06/2017

אילו היו במצרים, נדמה לי שלא היו נגאלים.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
7
 
מחבלים בתחפושות  
 07:38 20/06/2017
8
 
לאנדאן נתנה קולה ומחאה נמרצרת  
רמות 06 10:12 20/06/2017

מחאה גדולה נגד ביזוי גדולי הדור אשר קידשו שם שמים בצעדם ברחובות עיר. בראשם הרה"ג מיכאל מוראנדש שליט" רשכבה" המניף יום יום את דגל פאלסטין באזור רחוב שומרי אמונים. והגאון השני הינו מיקירי גאוני דעי"ת לאנדאן יצ"ו - הגאון העצום הרב חיים בער בלייער שליט" בעל הזיגעל. והם יודעים על הציונים היטב היטב ומבחינים היטב כל מעשיהם והנהגותיהם ועל כן מנהיגים הם הדור כולו.
בהגאון הגאון העצום הרב חיים בער בלייער שליט" שעליו כינויו הנודע מקצה העולם ועד קצהו - "בעל הזיגעל&quo שבעת בואו כאן לאר"י בשנה העברה חם לבבו בקרבו ועשה חותם מיוחד (זיגעל) "נדפס בפאלסטין&q וחתם עם זה סידורים וספרים רבים למאות בבתי כנסיות ומדרשות כאן בירושת&quo (שהיה נדפס עליהם "נדפס ביסראעל&qu אשריו ואשרי חלקו, ועד היום גורם מה שחתם רוגז לחנפים ושמחה ליראים, וקידוש השם עצום ואדיר שלא היה

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
9
 
ממש אחרית הימים  
איש חצות 13:46 20/06/2017


אם לו מחר יכבדו הציונים וישמרו כל הקברים באר"י ויפסיקו כל החיטוטי שכבי בבית שמש וכו', גם אם ישמרו שבת לפרטי פרטי' ודיקדוקי', גבשום צורה ואופן. גם אם גרגיר קל של חמץ בפסח לא יראה ולא ימצא בכל גבולי המדינה הציונית, אנן בדידן - נוריד ראשנו בפני הערביים, ונניף דגל הפאלסטינען בריש גלי! כי אין זעקתנו וכאבנו על פשעי הדת של שלטון הרשע הציוני לבדם, אלא על כל עצם מהותם הטמאה והכפרנית, אנו יהודים של תורה החפצים לחיות בגלות תחת העמים, ו"גלו הציוני ה"נעי והשומר דת" לא נחפוץ

בדורנו, בשעה שהעמלקים הציונים ימ"ש עוררו על הכלל ישראל כולו את חמת הערביים באופן מבהיל אשר לא היה כמותו מעולם ה"י, הרי שמצווה עלינו לעשות בדיוק את ההפוך מדעת הרשעים, ולהיכנע ולפייס את הערבים בכל לשון של פיוס, ולהוציא לגמרי מדעתם שיש לנו איזה צד עם הציונים ח"ו, אלא חובה עלינו להראות לערביים שאנו היהודים לגמרי לגמרי בצד אחד יחד איתם נגד הציונים (אם כי בפאליטיק הפנים ערבי הס לנו מלהתערב).

יהודים יקירים בעלי מסירות נפש ומקדשי שם שמים לעיר בערלין, לתהלוכת "יום אלקודס שהתקיימה שם בצהרי יום השבת. למרות הטורח הרב והטלטול וכו' שיש בנסיעה שכזו, הגיעו תה"ל שלושה יהודים יקרים מאירופא וקידשו שם שמים ופרסמו האמונה בתהלוכה, המתקיימת כבר הרבה שנים ברציפות.כ כן בהמשך על ביקור יראי השם בלאנדאן את כבוד השייח' ראהד סאלח באכסנייתו בעיר – לא מכבר השיב גם כב' השייח' ראהד סאלח בביקור משלו אצל אחד מיראי השם דשם, ושהה אצלו במשך קרוב לשעתיים, בביקור נכחו עוד הרבה מבני היהדות החרדית בעיר, והתקדש שם שמים בעיני העמים, על אפם ועל חמתם של החנפים הציונים וכל הנגררים אחריהם, כה לחי!
ו התקיים בעיר לאנדאן תהלוכת "יום אלקודס המסורתית למען הפאלסטינען המתנהלת כבר כמה שנים ע"י ארגוני המוסלמים דשם.
ג יראי השם הטהורים שומרי משמרת האמונה השתתפו כמובן בתהלוכה הזאת, נשאו שילד" גדולים וברורים המסבירים את אמונת ישראל – שאין שלטון הכופרים מייצג חס ושלום את העם היהודי, והציונים הארורים אינם באי כוחו של עם ישראל מעולם, לא היו ולא יהיו אף פעם – ובכך קידשו שם שמים מה שלא ניתן לשער ולהסביר זאת, ושכרם של אלו היקירים רב ועצום מאוד.
פעם ופעם, גם הפעם התקבלו יראי השם בכבוד גדול ושמחה רבה ע"י קהל המפגינים הגויים, ובסוף התהלוכה בעת שנהוג להתחיל לשאת דרשות, אף התכבד הרה"ג הישיש ר' אהרן הכהן שליט" לשאת דרשתו ברבים, בה הסביר את החילוק הגדול בין ציונות ליהדות, ושאין לנו שיור בגלות המר הזה אלא ד' אמות של הלכה, והציונים אינם אלא משתלטים בעלי זרוע אשר כבשו תחתם העם היהודי כולו בדרכי טעראר ואכזריות גדולה רח"ל, ומזייפים הם את שם עם ישראל הקדוש במעשיהם השפלים ומלחמותיהם האסורות לנו ע"פ תורת ישראל.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
10
 
     יתכן שאין לך חלק בעולם הבא.  (ל”ת)
Arthur  14:42 20/06/2017
 
     בושה!  
רמות 06 08:48 22/06/2017

לשיטתך הפסולה חו"ח- גם לשני גדולי הדור - הרה"ג מיכאל מוראנדש שליט" רשכבה" והגאון העצום הרב חיים בער בלייער שליט" בעל הזיגעל.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
 
הכותרת לא קשורה לכתבה  
 17:32 20/06/2017
11
 
כנראה לא הספיק להם הפיגוע שהיה והשריפה...  
חבל 19:18 20/06/2017

חבל שהם עדיין לא קולטים..

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
12
 
נטורי קרתא  
 03:13 21/06/2017

אנחנו משוגעים ואשמים .
כל מי שקונה מוצרים בהכשר בדץ ירושלים הוא בעצם מחזיק אותם .נקודה.

הוסף תגובה חדשה
הגב לתגובה זו
13